Biblioteka

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Konkursy - Powiatowy Konkurs recytatorski 2016

Konkurs recytatorski

>> Konkurs recytatorski

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku i Powiatowe Centrum Wspierania Edukacji - Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Olecku zapraszają uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu oleckiego do uczestnictwa w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
Duszki, stworki i potworki
Danuty Gellnerowej i Doroty Gellner

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych klas 0-VI z gminy Olecko i powiatu oleckiego i zostanie przeprowadzony w 2 kategoriach wiekowych:
- kategoria I - klasy 0-III
- kategoria II - klasy IV-VI
Konkurs w kategorii I (klasy 0-III) odbędzie się w oddziale dla dzieci i młodzieży Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Olecku przy ul. Kopernika 6 w dniu 17 listopada 2016 roku o godz. 10.00.
Konkurs w kategorii II (klasy IV-VI) odbędzie się w czytelni Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Olecku przy ul. Armii Krajowej 30 w dniu 18 listopada 2016 roku o godz. 10.00.
Finał Konkursu odbędzie się w sali AGT Regionalnego Ośrodka Kultury w Olecku „Mazury Garbate” w dniu 22 listopada 2016 roku o godz. 11.00.
Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.
Regulamin konkursu
Karta zgłoszenia

Nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Duszki, stworki i potworki" Danuty Gellnerowej i Doroty Gellner

Protokoł Jury

Dzień pierwszy

>> Dzień pierwszy

W tej kategorii wystąpili uczniowie klas O-III

Fot. Ewa Omilian

galeria

Dzień drugi

>> Dzień drugi

W tej kategorii wiersze recytowali uczniowie klas IV-VI

Fot. Ewa Omilian

galeria

Finał

>> Finał


Fot. Ewa Omilian

galeria