Wydarzenia

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Aktualności

13 maja - PIOTR MACHALICA

>> 13 maja - PIOTR MACHALICA "Mój Ulubiony Młynarski"

godz. 17:00, sala kina „Mazur”
Wstęp: 45 zł
Sprzedaż biletów w kasie ROK "MG" oraz w kasie kina od dnia 22 kwietnia 2017 r.
Sprzedaż biletów przez internet od 18.04.2017 r. (link poniżej)

Koncert "Mój Ulubiony Młynarski" to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego utwory śpiewa "od zawsze". Tym razem jednak powstał koncert Machalicy składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Wojciecha Młynarskiego.
Recital składa się z piosenek zarówno autorskich, jak i znakomitych przekładów, które stały się ważną częścią polskiej kultury.
W programie m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Bynajmniej", "Moje ulubione drzewo", "Idź swoją drogą" (Sinatra), "Trąbeczka" (Brassens), czy „Blue Tango” (Conte).
"Mój ulubiony Młynarski" to koncert na głos, dwie gitary i trąbkę, a czasem nawet akordeon i przeszkadzajki.

Zespół w składzie:
Piotr Machalica, Michał Walczak (gitara), Krzysztof Niedźwiecki (gitara), Paweł Surman (trąbka, akordeon, przeszkadzajki).

Tu kupisz bilet na koncert PIOTRA MACHALICY

>> Tu kupisz bilet na koncert PIOTRA MACHALICY

KLIKNIJ NA OBRAZEK

29 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Tańca AKADEMIA TAŃCA

>> 29 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Tańca AKADEMIA TAŃCA "Performance Flow"

WARSZTATY TANECZNE
Hip-Hop/Locking
- Magdalena „Surwi” Surwiłło
- Anna Sawicka-Hodun
Start godz. 10:15, koszt 30 zł
(sala baletowa)

*POKAZY TANECZNE
Start godz. 15:00
wstęp bezpłatny
(sala kina „Mazur”)
* Muffin Squad / City Dance / Taka Sytuacja / Mezomorf /
Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego Promenada

Info o instruktorach

Finał Gratki dla nastolatka

>> Finał Gratki dla nastolatka

Zapraszamy na finał XXI Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Gratka dla nastolatka", który odbędzie się w dniu 1 maja 2017 r. o godz. 12:00.
W programie prezentacje zespołów: - Taka Sytuacja - City Dance
Kolejność wystąpień

Majówka 1-3 maja 2017

>> Majówka 1-3 maja 2017

1 maja 10:00 - otwarty turniej tenisa ziemnego - otwarcie sezonu 2017, kategorie: open i do lat 12, korty miejskie, ul. Park 1 12:00 - Finał XXI Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Gratka dla nastolatka”; w programie prezentacje zespołów: Taka Sytuacja, City Dance, sala kina „Mazur”, Plac Wolności 22 2 maja 19:00 - Nocny Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego, korty miejskie, ul. Park 1 3 maja 13.00 - uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. NMP KP w Olecku; po niej oficjalne delegacje złożą kwiaty w miejscach pamięci - pod krzyżem misyjnym, pomnikiem Jana Pawła II oraz Pomnikiem Wdzięczności 15:00 - oficjalne otwarcie Finału Mistrzostw Polski w Siatkówce Kadetów U-17, hala Lega Uwaga od 3 do 7 maja - Finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Kadetów U-17, hala Lega w Olecku, ul. Park 1 - Promocja w wypożyczalni sprzętu pływającego - druga godzina gratis!

1 2 >>