Wydarzenia

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Aktualności

WOŚP 2018 - Zostań wolontariuszem 26. Finału WOŚP!

>> WOŚP 2018 - Zostań wolontariuszem 26. Finału WOŚP!

W tym roku Wielka Orkiestra gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.
Jak zostać wolontariuszem WOŚP?
Zgłoś się do Sztabu w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku "Mazury Garbate"!
To właśnie osoby pracujące w Sztabie zarejestrują Cię w bazie WOSP, od nich dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka, czyli wszystkie rzeczy niezbędne do udziału w kweście.
Sztab dysponuje ograniczoną liczba wolontariuszy, dlatego przed złożeniem dokumentów u nich zastanów się dobrze czy faktycznie będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w dniu Finału.
Jeśli nie jesteś tego pewien zgłoś się jako wolontariusz pomagający w pracach organizacyjnych Sztabu.
Odbierz ankietę zgłoszeniową, bądź pobierz ją ze strony www.przystanek.pl, wypełnij i zwróć do 30 listopada 2017 r. Do ankiety dołącz zdjęcie legitymacyjne.
Ankieta wolontariusza
Regulamin wolontariusza
Szef Sztabu WOŚP w Olecku: Jakub Dziubiński HR, tel. (87) 520 20 59 w. 31, kom. 502 337 373, e-mail: jaku.dziubinski@gmail.com

Kultura na Widoku

>> Kultura na Widoku

Kultura na Widoku
1000 utworów do pobrania na
www.kulturanawidoku.pl

Już 1 września startuje projekt Kultura Na Widoku, dający dostęp do 1000 utworów w cyfrowej wersji - książek, filmów, muzyki, gier i wirtualnych spacerów po muzeach świata.
Kultura na Widoku to multimedialny projekt, który daje dostęp do bogactwa zasobów legalnych źródeł kultury w Internecie, dosłownie i w przenośni wychodząc naprzeciw współczesnemu odbiorcy. Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Polski Instytut Sztuki Filmowej, a współorganizatorem jest Narodowe Centrum Kultury.
Za pomocą linków i kodów QR umieszczonych na plakatach znajdujących się w Urzędzie Miejskim w Olecku (Plac Wolności 1) oraz Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku/Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Olecku w prosty sposób można pobrać – na telefon i inne urządzenia mobilne – wybrane utwory. Te i pozostałe dostępne są bezpłatnie lub w bardzo niskiej cenie na stronie www.kulturanawidoku.pl do 9 października br.
Wszystkie e-booki dostępne są bezpłatnie. Kody QR i linki na plakacie Narodowego Centrum Kultury, prowadzące do tych zasobów są aktywne bezterminowo.
Bezpośredni udział w promocji projektu biorą czołowi Polscy artyści - Danuta Stenka, Joanna Jabłczyńska, Zbigniew Wodecki i Arek Jakubik oraz wielu innych twórców. Realizacja projektu będzie relacjonowana na www.kulturanawidoku.pl

Karta Kinomana

>> Karta Kinomana

UWAGA!!! W kasie kina „Mazur” zapytaj o Kartę Kinomana. Przyjdź na seans KADRU, a postawimy na niej pieczątkę. Zbierz cztery pieczątki, a dostaniesz bezpłatną wejściówkę na kolejne spotkanie KADRU.

<< 1 2 3